Bilety

BILETY AUTOKAROWE I PROMOWE 
 

 

Zapraszamy do rezerwacji międzynarodowych biletów autokarowych i biletów promowych. Oferujemy bilety największych międzynarodowych przewoźników autokarowych prowadzących regularne linie z Polski do Niemiec, Holandii, Belgii, Danii, Szwecji, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Francji, Włoch. Prowadzimy sprzedaż tylko sprawdzonych przewoźników tj. Sinbad, Interglobus, Becker Reisen, Mądeltrans , Marolines  i wiele innych.

 

W naszej ofercie dostępne są również bilety promowe do Szwecji. Mamy dostęp do największych  systemów rezerwacyjnych. Proponujemy zniżki dla dzieci, uczniów studentów, seniorów oraz stałych klientów. Bilety autokarowe i promowe sprzedajemy po cenach przewoźników – nie doliczamy prowizji. Posiadamy 25 letnie doświadczenie w branży turystycznej, obsłużyliśmy już ponad 100 tys. zadowolonych klientów.

 

Znajdziemy dla Państwa  najlepsze połączenie autokarowe lub promowe, tak aby dostali się państwo we wskazane miejsce najszybciej i najtaniej. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w biurze codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 10-17,oraz zapraszamy do rezerwacji mailowej 24 godz. na dobę.

 

 

ZAPRASZAMY SERDECZNIE  !