instagram icon

Odwiedź nas!

Zaplanuj Lato i odliczaj dni do wakacji!

Zrelaksuj się, zamknij oczy i wyobraź sobie: słoneczna plaża, rozgrzany piasek pod stopami, szum oceanu, rozłożyste palmy rzucają przyjemny cień na rozkołysany hamak, a pośród tego bajecznego widoku -Ty. A może chcesz poczuć to na własnej skórze? Nie czekaj do lata, zarezerwuj swoje wymarzone wakacje już teraz. Tylko 15% zaliczki lub realizacja Voucherów. Zrelaksuj się na wczasach all incluive w Tureckiej Riwierze lub zwiedź zachwycające zabytki w Bułgarii, których historia sięga kresu starożytności. Oba te miejsca odwiedzisz wylatując z naszego lotniska w Goleniowie. Lotnisko w Poznaniu zabierze Cię na niezapomniane wakacje w Grecji, Turcji Egejskiej, Portugalii czy Hiszpanii.

Zapraszamy do zapytań na adres e-mail: margo@data.pl lub telefonicznie 571-412-716.

Oferta największych organizatorów!

photo Turcja kapadocja

Turcja

Odwiedź kraj czterech mórz i daj się ponieść festiwalowi smaków, kolorów i kultury orientu. Dotknij historii naszej cywilizacji krocząc uliczkami Stambułu, zwiedź legendarną krainę Kapadocja lub wypoczywaj w hotelach all inclusive w Tureckiej Riwierze.

photo egipt pramidy

Egipt

Zapierające dech w piersiach widoki, starożytne zabytki, tajemnicze piramidy, nieprzebyte pustynie. Wyrusz w podróż na grzbiecie przyjaznego wielbłąda i przekonaj się na własne oczy, jak niesamowitym miejscem jest kraina zwana darem Nilu.

photo grecja

Grecja

Odwiedź i pozwól się oczarować jedenemu z najbardziej malowniczych zakątków świata. Nurkuj w lazurowych wodach Zakhyntos, spaceruj urokliwymi uliczkami Rodos, poznaj kolebkę naszej kultury zwiedzając Ateny i nie zapomnij skosztować wina, gyrosu i choriatiki!

photo bułgaria

Bułgaria

Bułgaria to kraj, który słynie z gościnności swoich mieszkańców i bujnej przyrody, w którym każdy odnajdzie coś dla siebie. Miłośnicy gór docenią wędrówki po górskich masywach, inni odetchną ze spokojem w kurorcie na jednej z szerokich plaż Morza Czarnego.

grafika margo
grafika margo
grafika margo

Margo - Maria Modzelewska

Biuro Agencyjne „MARGO” Maria Modzelewska prowadzi swoją działalność w Goleniowie od 1991 roku! Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi tour-operatorami posiadającymi wszelkie zezwolenia i gwarancje ubezpieczeniowe: Itaka, Itaka & Gala, CoraltravelWezyr, Exim, Almatur, Logos Tour, Fun Club, Oskar , Atas, BUT i wieloma innymi. Wierzymy, że każdy Klient jest Wyjątkowy i ma prawo do szytego na miarę, wyjątkowego wypoczynku! Naszym celem jest dbanie, aby Państwa urlop był niezapomniany! Na Państwa życzenie nasi konsultanci przygotują gotową ofertę wakacyjną.

W tych szczególnych czasach -pracujemy zdalnie i zapraszamy naszych klientów do wcześniejszego telefonicznego umówienia się. Życzymy wspaniałych wakacji i zapraszamy do grona naszych klientów.

Biuro pracuje w trybie zdalnym.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, bądź mailowego.

Pn-Czw: 10:00 - 17:00, Pt: 10:00 - 14:00


72-100 Goleniów, ul. B. Prusa 11

e-mail: margo@data.pl

tel. 571-412-716